Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 23.10. 2019
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami

Čeští finalisté soutěže Muž roku 2016 strávili nabitý víkend v hotelu v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali. První den za dvanáctkou finalistů dorazila Katka Kornová, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Naďa Urbánková či Marcela Holanová.

Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. „Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu,“ křičela Andrea Bezděková, když jejich lodičku finalista Mirek Dubovický neukočíroval a skončili ve vodě. Takhle dopadla i Česká Miss World Natálie Kotková. Do vířivky s finalisty Muže roku zavítaly i vítězky České Miss.

Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritamiKatka Kornová nemá v letošním roce vůbec vybráno. „Já jsem vždy odjížděla ze soustředění a měla jsem vítěze, teď ho nemám, kluci jsou velmi vyrovnaní“ dodala Kornová.
Nadšená z Mužů roku byla Marcela Holanová. „Vy byste se mi hodili kluci na opravdu domu, mám tam dělníky, ale vy byste to zvládli taky“ dodala v náruči Marcela Holanová.

Jan Přeučil s Evou Hruškovou si zatancovali na jejich oblíbenou kamarádku a zpěvačku Naďu Urbánkovou. Jan Přeučil kluky správně artikulovat při pozdravu, představení a dalších důležitých věcí, které potřebuji na finálový večer. První večer čekal všechny přítomné koncert Marcely Holanové a Nai Urbánkové, kde tančili nejen finalisté, ale i České Miss.

Do hotelu zavítal i Marian Vojtko, který zazpíval písničku Lady Karneval a Holubí dům. “Během generálky jsem měl ty nejkrásnější vokalistky v zemi. Královny krásy si se mnou zapěli dokonce na podiu a bylo to velmi zábavné, i když se obě styděly,” prozradil Marián Vojtko. Ten slibuje, že bude mít za rok stejný pekáč buchet jako mají soutěžící ! Budu cvičit každý den ! Ivana Jirešová dorazila přímo z letiště, protože přiletěla z dovolené. Krásně opálená Ivanka Jirešová zazpívala několik písniček. Poté chtěl odjet na skútru od Ital Moto.

Moderátorkami slavnostního večera byla Miluška Bittnerová a Daniela Šinkorová. Miluška Bittnerová prozradila, že její pes je na kluky, on má rád hrozně moc kočky a nebo pejsky, určitě je na kluky tvrdí Bittnerová. “Já osobně mám teď oči pro jiného, ale kluci jsou moc hezcí. Jediné, co mě mrzí je, že jsem tu nemohla být po celou dobu. Mejdan, který kluci rozjeli byl prý legendární a tak to má u mladých lidí být, mají se umět bavit,” okomentovala kluky Miluška. Daniela Šinkorová prozradila, že má ráda zvířata, ale čeho se bojí jsou hadi, měl jsem čest si pohladit hada, já jsem poté křičela ze spaní a dlouhou dobu jsem z toho měla trauma.

Letos podruhé se zvolil Muž roku – sympaťák soustředění, kterého volili osobnosti, zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Josef Kůrka, kterému je 24 let, pracuje ve vězeňské službě a pochází ze Slaného. Cenu mu předal ředitel soutěže David Novotný, Katka Kornová a vítězky České Miss. Vítěz soustředění Josef Kůrka již poletí na mezinárodní soutěž. “Vůbec jsem to nečekal, ale jsem za tuto cenu moc rád. Udělám vše proto, abych soutěž v zahraničí dobře reprezentoval,” svěřil dojatý Kůrka.

Během slavnostního večera přednesl zdravici místostarosta Nového Města nad Metují Michal Beseda či předseda oblasti Krajské hospodářské komory oblasti Náchod Radek Jakubský. Místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková podtrhla charitativní význam celé akce a to, že výtěžek putuje do stacionářů a sociálních zařízení.

V Novém Městě nad Metují to zkrátka o víkendu žilo, a už za necelý měsíc to bude žít i v Náchodě. 26. srpna 2016 se zde totiž rozhodne o vítězi celé soutěže. Slavnostní večer moderují Karel Voříšek a Sandra Parmová, které se chystají šaty od návrhářky Valentiny Armandi.

Slavnostní vyhlášení soutěže Muž roku 2016 proběhne 26.8 2016


Zdroj: Muž roku 2016
Foto: Jan Tůma

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami:

Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami
Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami
Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami
Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami
Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami
Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami
Finalisté Muže roku 2016 dováděli na soustředění s celebritami
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky